top of page

CZY JESTEŚ GOTOWA

na NOWĄ​​
LEPSZĄ SIEBIE?​​​​

PONAD 120 LAT TRADYCJI

Tradycja naszego salonu sięga XIX wieku. Od dziesięcioleci strzyżemy, farbujememy i stylizujemy fryzury torunianek i torunian.

NAJNOWSZE TRENDY

Służymy fachową poradą fryzjerską- dobierzemy fryzurę odpowiednią do Twojego typu urody.

ATRAKCYJNE CENY

Proponujemy najniższe w Toruniu ceny usług fryzjerskich przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

"NAJTANIEJ I NAJLEPIEJ W TORUNIU!"

OPINIE

"Byłam ostatnio u Kanta po długiej (kilkuletniej) przerwie. Naprawdę sporo zmieniło się w tym salonie! Po pierwsze- lepszy wygląd salonu (zamiast jaskrawych kolorów- modne, stonowane odcienie szarości i srebrego- jest teraz bardziej elegancko). Po drugie- zauważalnie poprawiła się jakość usług. Kiedyś tam chodziłam głównie dlatego, że było tanio. Z pasemek byłam w miarę zadowolona, ale bez rewelacji. Teraz za to- normalnie WOW!

"Dziewczyny zrobiły mi na głowie prawdziwe dzieło sztuki! Świetny kolor (fryzjerka doradziła mi inny niż planowałam i to był bardzo dobry wybór), świetne fantazyjne upięcie- dodam tylko, że na weselu wszyscy zachwycali się moją fryzurą bardziej niż fryzurą Panny Młodej :). Nie zmieniło się jedno- CENY! Nadal mają rewelacyjnie niskie ceny- a teraz, gdy nastąpiła także poprawa jakośći, z pewnością znów będę stałą klientką i będę ich polecać moim znajomym!."

Karolina (opinia opublikowana na portalu fryzjerzy.pl)

STYLIZACJE
bottom of page